Facebook Reklam Danışmanı

Facebook Reklamları

Ürün ya da hizmetlerin tanınırlığı sosyal medya platformları aracılığıyla sağlanmaktadır. Her geçen gün Facebook platformuna yeni üyeler katılmaktadır. Geleneksel medyadan farklı olarak sosyal medya ile daha çok kişiye, en kısa sürede ulaşılmaktadır. Bizler Facebook reklam yöneticiliği işlemleriyle, hedef kitlenize en uygun ve ürününüzü en iyi tanıtacak, Facebook reklamları oluşturabiliriz. Kolay ulaşılabilirlik, hızlı erişim ve zaman tasarrufu gibi özellikler düşünülerek Facebook reklamlarınızın ön plana çıkması için çalışabiliriz. Sizler de Facebook reklamı vermek istiyorsanız bize danışabilir ve reklam ücretleri hakkında sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Peki bu reklamlar markanıza neler kazandıracak?

Yüksek etkileşim, marka bilinirliği, tıklanma sayılarının artırılması ve sadık müşterinin kazandırılması vb. hizmetlerimiz markanızı daha güçlü kılacak. Peki bizler Facebook reklamları ile neler yapabiliyoruz? Facebook Ads hem müşteriler, hem de ürün ve hizmet sağlayıcılar için önemli bir alandır. Facebook reklam ajansı mantığıyla hareket edilerek raporlama, veri istatistikleri, uygun içerikler ve markanız için bizler yanınızdayız. Sizler de en iyi hizmeti, hedef kitlenize sunmak isterseniz bizlere danışabilirsiniz. Dijitalleşen bu dünyada yer edinmek ve müşteri skalanızı genişletmek için doğru yerdesiniz. Facebook Business Manage çalışmalarıyla rakiplerinizden önde olmak artık çok kolay.

Facebook Reklam Kategorileri

Facebook alışveriş reklamları ile kullanıcılar Facebook üzerinde yer alan metin, içeriksel ve görsel anlatılarla tanışacaklar.

Facebook Reklam DanışmanlığıFacebook arama motoru reklamları ile ürün ve hizmeti arayan kullanıcıları satın almaya yönlendirebiliriz. X markasındaki ürünü arayan müşteri, sizin markanızın ürünleri ile karşılaşacak ve bu sayede yeni müşterileriniz olacak.

Facebook Exchange yeniden pazarlama reklamları ile internet sitesinde gezinen kullanıcıların zevk ve istekleri bu sistemle kaydedilecek. Ürünü satın almadan çıkan kullanıcılar, yeniden pazarlama sayesinde tekrar içeriklerle karşılaştıklarında satın alma davranışları gerçekleşecektir.

Facebook Exchange yeniden pazarlama reklamları ile internet sitesinde gezinen kullanıcıların zevk ve istekleri bu sistemle kaydedilecek. Ürünü satın almadan çıkan kullanıcılar, yeniden pazarlama sayesinde tekrar içeriklerle karşılaştıklarında satın alma davranışları gerçekleşecektir.

Facebook-Reklam-danismani

Facebook mobil reklamlarını, mobil cihazlar vasıtası ile haber kaynaklarında sunabiliriz.

2024yılında öne çıkmak ve daha fazla kazanıp marka bilinirliğinizi artırmak istiyorsanız birlikte çalışabiliriz. Siz sadece isteyin, biz hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışalım!

Facebook Reklam Fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için benimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Ücretsiz Analiz için Benimle İletişime Geçin

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder