Fotoğraf ve Drone Çekimi

Video ve fotoğraf çekimi

Firmanızın öne çıkarmak istediğiniz hizmetlerini, hedef kitleye etkili bir tarzda aktarabiliriz. Kaliteli ekipmanlar kullanır ve tüm çekim ayrıntılarını sizinle önceden konuşup belirleriz. İhtiyaç duyulursa, dekor, ekstra ekipman dahil her şeyi temin edebiliriz.

Ürün veya Hizmet Reklam Filmi

Öne çıkartmak istediğiniz ürün ve hizmetlerinizi yapacağımız video ve fotoğraf çekimi ile reklam filmlerini web sitenizde ilgili ürün sayfasına yükleyebiliriz. Bu çalışmaları e-ticaret sitenizde, Instagram, Youtube gibi sosyal medya platformlarında, ürün tanıtımı için kullanabilirsiniz. Böylece video ve fotoğraf çekimleri ile talepleri, rakiplerinizden fark yaratarak arttırabilirsiniz.

Sosyal medya kurumsal tanıtım filmi

Kurumunuzun büyüklüğünü, öne çıkarmak istediğiniz alanları ve alanında uzman çalışanlarınızı anlatan kurumsal tanıtım filmi çalışması yapabiliriz. Bu da hizmetlerinizi daha açık ve net anlatmanızı sağlar. Ek olarak, sitenizin genel görünümüne hitap eden slider çalışması sunabiliriz. Bu çalışma sayesinde web sitenize daha etkili ziyaretçi çekebilirsiniz. Ve ziyaretçilerinize kendinizi daha iyi tanıtmış olursunuz.

E-ticaret ve sosyal medya için stock video çalışması

Stock video çalışmaları oluşturarak, çekim alanı müsait olmayan firmalara ihtiyacı olan ürün ve tanıtım reklam filmi teslim edebilirim. Video çalışması için gerekli tüm ekipman, çekim alanı, dekor gibi ayrıntıları isteğiniz doğrultusunda temin edebilirim.

Böylece firmanızı her boyutuyla tanıtma fırsatı bulursunuz. Ayrıca şirket etkinlikleri, organizasyonlar, toplantılar, kurumsal tüm etkinliklerinizin de video çekimlerini yapabiliriz.

Instagram ürün fotoğraf çekimi ve drone çekimi.

Firmanızın ürünlerini veya hizmetini kaliteli bir şekilde tanıtmanız amacıyla katalog çekimleri gerçekleştirebilirim. Instagram hesabınızda ve web sitenizde, çekim kalitesi yüksek bu fotoğrafları kullanarak müşterilerinize etkili şekilde ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bu çekimleri internet reklamlarında kullanarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Drone video çekimiDrone ve Fotoğraf çekimleri

Drone genelde tanıtım reklam filmi çekimi, araç ve tesis çekimlerinde kullandığım bir yöntem. Firmanızın büyüklüğünü veya öne çıkartmak istediğiniz proje için drone çekiminden faydalanabilirsiniz. 4k 30 fps Çekim kapasitesine sahip cihazım ile inşaat tarzı büyük projelerin çekimlerini gerçekleştirebilirim. Bununla birlikte şirket etkinlikleri, organizasyonlar, toplantılar ve kurumsal tüm etkinlikleriniz için drone video çekimi yapabiliriz.

Video çekimleri ile firmanızı ve hizmetinizi en etkili şekilde tanıtırız. Ayrıca yaptığımız çalışmaları web sitenize ekleyerek müşterilerinize daha etkili bir şekilde ulaşmanızı sağlayabiliriz.